názory čtenářů

Datum 27.03.2017
Vložil Erik B.
Titulek Tajemství Babí hory

Dobrý den Vám přeji pane Otomare Dvořáku. Četl jsem na Vašich stránkách článek o tom tajemném Karlu Novákovi, muži odnikud. Co jsem tak trochu pátral, tak Karel Novák bych zadržen hlídkou přímo na svahu Babí Hory. A jak tvrdil: "Pekla se nebojím, tam už jsem byl!" - a navíc, jak měl strach nikoliv z člověka, ale z někoho neznámého a tajemného, jako byl on sám. Toužil vést úplně obyčejný život, přičemž se bezpečněji cítil právě ve vězení, než venku… Prostě, jakoby byl rád, že se dostal z nitra "vězení" Babí Hory ven, kdy ty těžkosti výslechů, separací, atd. byly oproti tomu, co je uvnitř hory, nicotné. Jak je o něm v záznamu, že se choval velmi podezřele, jakoby ani nevěděl, kde je, myslím, že to má spojitost s tunely pod Babí Horou. Ze které strany ale tunelem přišel, odkud do něho vlezl, to je otázka. Evidentně se ale na svahu Babí Hory vyloupl poprvé. Nebo byl v nich vězněn? Utekl z nich? Nebo se pouze v těchto tunelech schovával před válkou? Vždyť se říká, že tunely pod Babí Horou zasvěcení využívají před nebezpečím už od pradávna a schovávají se v nich.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode