Tajemství Žinkovské obory

25.01.2009 13:28

Dobrý den pane Dvořáku,
děkuji za váš zájem, snad mohu přispět k poznatkům, které shromažďujete. Žiju na Nepomucku, ale nepocházím odsud. Proto nejsem ovlivněná tím, co člověk slyší od dětství, ale popíšu Vám pouze to, co je moje přímá zkušenost, nebo jsem si ověřila od přímých svědků. Chci Vás upozornit na les jménem Žinkovská obora. Je to v podstatě normální les o rozloze 2 x 4 km.   Ale jen na první pohled.   Nevěděla jsem o něm nic, ale před pár lety jsem tam pracovala. Hajný mě týden vozil do práce na jedno místo,pak měl jeden den dovolené,jela jsem sama autem a tu paseku jsem nenašla.Musela jsem vyjet z lesa na silnici a jít úplně z druhé strany.Nedokázala jsem to pochopit,protože jsem se nikdy nikde neztratila,mám vynikající orientační smysl(na ženskou).Když jsem to druhý den hajnému říkala,tak se na mě podíval a řekl: "Ty to nevíš? To je tady normální, tady bloudí téměř každý."
Začala jsem se o to zajímat, a zjistila jsem, že v tom lese, kterým je skoro vidět na druhou stranu zabloudila před pár lety parta místních myslivců,vyšla z lesa,přešla dvě státní silnice,a probrali se o pět kilometrů dál ve vesnici u hospody. Vůbec nevěděli,co se s nimi dělo.
Já sama jsem jednou navečer v oboře našla hajného, jak jezdí dokola a nemůže trefit ven ze svého lesa. Musela jsem ho vyvést. (!) Loni tu byl na výpomoc jiný hajný, z brdských lesů(!), a ten mi vytřeštěně vyprávěl,jak jezdil po oboře dokola o nemohl najít cestu ven. Pořád vyjížděl na louku.Už si začínal myslet, že se pomátl.Vyvedl ho řidič nákladního auta.Ujistila jsem ho, že není první ani poslední.
Tak mi řekněte,co to asi je, když ne bludný kořen jak vymalovaný.
Jenže to není tak jednoduché,jak to vypadá. Před čtyřmi lety prováděl výzkum v oboře známý psychotronik P.Kozák,byla jsem u toho osobně,protože jsem chtěla vědět,co na to místo řekne a vysvitlo, že je to mnohem složitější.Uprostřed obory je skupina balvanů s vytesanou mísou a rýhou,která je orientovaná na západ slunce o samhainu.(byla jsem u toho, když to jeden místní nadšenec zaměřoval).Podle p. Kozáka je tam brána do světa mrtvých a to vysvětluje podivnou nestabilitu toho lesa.
Z vlastní zkušenosti vím,že tam člověk  ztrácí odhad vzdálenosti, jako by se tam  deformovaly rozměry.Můj odhad je,že je tam časoprostorová nespojitost . Otázka je, co bylo dřív, podivné, energeticky aktivní místo a staré kultury ho začaly využívat, nebo ho vytvořily uměle a nikdo ho nedeaktivoval a ted´ mi tam bloudí hajní.
Mám toho pro vás ještě spoustu,ale napíšu ,jestli máte zájem třeba o víkendu.
Musím končit, zdravím a těším se na odpověď.                               H. Š.

 

Dobrý den pane Dvořák,

jsem moc ráda, že se Vám můj příspěvek líbil,pokusím se popsat další věci,snad Vám to k něčemu bude.

Ještě se vrátím k žinkovské oboře, to místo je skutečně velice podivné a snad i prokleté, proto tam i straší. Na jihovýchodním okraji je místo zvané Silov. Kdysi tam stával svobodný statek,zcela o samotě a daleko od lidí.Zhruba před sto lety vyhořel do základů,ta historie je dost složitá, popíšu ji jenom kdybyste měl zájem,pro náš účel stačí vědět,že tam žila bohatá, ale velmi zlá selka.Ten statek  i selku proklela děvečka,co tam sloužila,proto snad vyhořel. Nikdo to už nekoupil, připadlo to žinkovskému panství, a dnes je tam les ve státní správě. Těsně vedle toho bývalého statku je semenná plantáž oplocená plocha a velká chata. Není tam elektřina,ale lesáci tam mívali mejdany.Jednou v polovině září jsme tápali s fořtem v té pekelné tmě k autu. a najednou vidím, jak nad místem, kde stával statek poskakuje roj bludiček.Vůbec jsem nevěděla, co to je, nikdy před tím jsem to neviděla a říkám fořtovi:"Co je to?" a on povídá: " Bludičky,nevšímej si jich(!),To jsou duše lidí z toho statku." Okamžitě jsme odjeli. Proto jsem psala, že se vyskytuju v lese v nejnemožnější dobu. Bylo po půlnoci.

To se stalo asi před šesti lety. Asi před měsícem moje dcera s přítelem, který na té plantáži pracuje, na té chatě přespali. Znají historii toho místa, tak jsem je varovala, aby neblbli a netoulali se v noci venku. Samozřejmě neposlechli, a v noci se pokoušeli fotit černé krávy, které se pasou za plotem Silova.( NO COMMENT). A co vyfotili, vám v příloze posílám.

Prví fotka: černé krávy-očí jim světélkují modrobíle.

Druhá fotka: originál, co vyfotili.

Třetí fotka: zesvětleno ve fotoaparátu.

Čtvrtá fotka: dodatečně zesvětleno v pc a upraveno přes filtry.

Nechávám na vaší úvaze, co to je, ale na zesvětlené fotce je vidět, že tam nic není, jen ty světla.

Na fotoaparátu je letní čas, takže je to asi o půl dvanácté v noci.

Náš mladý co to fotil říkal,že v tu chvíli měl pocit, jako když na něj něco útočí, svírá mu srdce a že by tam v žádném případě neměli být.Vlítli do chaty a do rána nevylezli. Asi něco vyrušili. Byl úplněk.

 To je pro dnešek všechno, jestli se vám moje historky líbí, napíšu zas.

 Myslím, že jsem už viděla v lese všechno, kromě Divoké honby, ale nevím, jestli bych ji vidět chtěla. Ta mě ale zajímá nejvíc.

Zdravím       H.Š.

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode