Podle vašich dopisů vím, že mnozí jste si oblíbili můj "utajený" fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ, který jsem původně umisťoval v této rubrice na pokračování. Mnozí si ho několikrát přečetli, někteří dokonce i vytiskli na vlastní tiskárně. Dnes mám pro všechny přívržence mladého strážce Jana, prostořekého trpaslíka Gnóma, slepé Modroočky a dívenky Myšky dobrou zprávu - ROMÁN SEKERA STRÁŽCŮ PRÁVĚ VYCHÁZÍ !!!!!

 Kniha vyšla jako první titul nového nakladatelství Černý drak. Můžete ji hledat v knihkupectvích nebo objednat na adrese:

www.cernydrak.eu/

www.cbdb.cz/kniha-168352-sekera-strazcu

A PRVNÍ VELMI HEZKÁ RECENZE V KLUBU KNIHOMOLŮ!

Další skvělá recenze v časopise FANZINE pod názvem "Putování za vykoupením"

V internetovém časopise SARDEN

 

Gnómova přísloví

28.10.2016 12:01

filmový trailer k románu Sekera strážců

Kolega Jiří Jerry Fišar vytvořil pro můj román velmi působivý filmový trailer: Podívat se na něj můžete ZDE
18.01.2016 21:47

MALÁ UKÁZKA Z CHYSTANÉHO ROMÁNU

Světlo v kapli náhle pohaslo. To měsíc se skryl za věží – a pak po jejím válcovém těle projel stříbrný blesk. Puklina se rozzářila. Osamělý paprsek letěl jak jiskřivý šíp a dotkl se rozšklebené masky v okně. Z úst kamenného skřeta vystříkl proud světla.    V tu chvíli se temnoty kolem...
15.04.2010 16:42

PRVNÍ SBÍRKA TRPASLIČÍCH PŘÍSLOVÍ

         První sbírka trpasličích přísloví       Sestavená učeným Gnómem       a konzultovaná se starým Kručinkou pod Třetí borovicí.      Když vynecháš kus příběhu, spadneš do...

Diskusní téma: Román Sekera strážců

Datum 08.02.2016
Vložil Otomar
Titulek Re: A sakra!

Mrzí mě to, ale nedá se nic dělat, pro nakladatele by nebylo příjemné, aby měl konkurenci na mých stránkách :-)

Datum 17.04.2016
Vložil otomar
Titulek Re: A sakra!

Dobrá zpráva: SEKERA STRÁŽCŮ vyjde knižně v květnu 2016 v nakladatelství Černý drak!

Datum 08.02.2016
Vložil Lenka
Titulek příjemné překvapení

Sekera strážců jako knížka? Tak to je senzace! Kde bude v prodeji? V běžných knihkupectvích, nebo tady u vás na objednávku?

Datum 08.02.2016
Vložil Otomar
Titulek Re: příjemné překvapení

Lenko, také se na ni těším, pokud vím, měla by být v běžné distribuci a jistě i k objednání na webu. Včas tady uvedu potřebné informace.

Datum 12.07.2012
Vložil Michaela
Titulek kratochvíle

Dnes jsem natrefila na Vaše stránky, přečetla román na pokračování a zítra jdu obrazit knihkupectví, zda nemají nějakou vaši knihu....
Píšete úžasně poutavě, nemohla jsme se odtrhnout. Ještě, že si dětí už umí nachystat jídlo, jinak by měli půst.
Krásné dny

Datum 11.09.2012
Vložil Otomar
Titulek Re: kratochvíle

Paní Michaelo, děkuji, vaše chvála mě moc potěšila, snad vás zaujmou i mé další knížky.

Datum 16.09.2010
Vložil Jindra
Titulek Krásný příběh

Dobrý den, pane Dvořáku, jsem opravdu moc ráda, že jsem Vaše stránky objevila až teď - tedy v době, kdy je román na pokračování dopsaný. Myslím, že bych čekání na další kapitolu snášela asi dost špatně :) Krásný příběh, opravdu moc krásný! Děkuju za něj. Jindra

Datum 22.09.2010
Vložil Otomar
Titulek Re: Krásný příběh

Děkuji, Jindro, za vaši chválu. Jsem rád, že můj příběh vás potěšil. Máte výhodu, že jste to mohla číst "v jednom kuse", ale to napětí, co bude dál, má také něco do sebe :-))

Datum 14.04.2010
Vložil Hanka
Titulek Román

Román jsem dočetla a moc se mi líbí, je to přesně podle mého gusta. Přiznám se, že mi v některých aspektech trošičku připomíná Pána prstenů..Jsem nadšená zejména z častých odkazů na lidové zvyky, na mytologii a taky se mi líbí, že Hekáta není úplně zlá..:)jestli vyjde Sekera strážců knižně, rozhodně si ji koupím!

Datum 14.04.2010
Vložil Otomar
Titulek Re: Román

Děkuji, Hanko, autora potěší, když vidí, že čtenář přesně pochopil jeho záměry. S Pánem prstenů (a dalšími mýtickými eposy) to má samozřejmě stejné schéma; obtížnou cestu do hnízda zla a hrdinu (či několik hrdinů), který musí obětovat téměř vše. A i když to končí dobře, ten happy end má v sobě zvláštní pachuť smutku, protože mnoho muselo být obětováno a čas nelze zastavit ani vrátit.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode