Podle vašich dopisů vím, že mnozí jste si oblíbili můj "utajený" fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ, který jsem původně umisťoval v této rubrice na pokračování. Mnozí si ho několikrát přečetli, někteří dokonce i vytiskli na vlastní tiskárně. Dnes mám pro všechny přívržence mladého strážce Jana, prostořekého trpaslíka Gnóma, slepé Modroočky a dívenky Myšky dobrou zprávu - ROMÁN SEKERA STRÁŽCŮ PRÁVĚ VYCHÁZÍ !!!!!

 Kniha vyšla jako první titul nového nakladatelství Černý drak. Můžete ji hledat v knihkupectvích nebo objednat na adrese:

www.cernydrak.eu/

www.cbdb.cz/kniha-168352-sekera-strazcu

A PRVNÍ VELMI HEZKÁ RECENZE V KLUBU KNIHOMOLŮ!

Další skvělá recenze v časopise FANZINE pod názvem "Putování za vykoupením"

V internetovém časopise SARDEN

 

Gnómova přísloví

28.10.2016 12:01

filmový trailer k románu Sekera strážců

Kolega Jiří Jerry Fišar vytvořil pro můj román velmi působivý filmový trailer: Podívat se na něj můžete ZDE
18.01.2016 21:47

MALÁ UKÁZKA Z CHYSTANÉHO ROMÁNU

Světlo v kapli náhle pohaslo. To měsíc se skryl za věží – a pak po jejím válcovém těle projel stříbrný blesk. Puklina se rozzářila. Osamělý paprsek letěl jak jiskřivý šíp a dotkl se rozšklebené masky v okně. Z úst kamenného skřeta vystříkl proud světla.    V tu chvíli se temnoty kolem...
15.04.2010 16:42

PRVNÍ SBÍRKA TRPASLIČÍCH PŘÍSLOVÍ

         První sbírka trpasličích přísloví       Sestavená učeným Gnómem       a konzultovaná se starým Kručinkou pod Třetí borovicí.      Když vynecháš kus příběhu, spadneš do...

Diskusní téma: Román Sekera strážců

Datum 12.04.2010
Vložil Otomar
Titulek Román dokončen!

Povelikonoční dárek pro mé věrné čtenáře! Doplnil jsem poslední kapitoly románu, takže teď už je kompletní. pravda, nad posledními kapitolami ještě přemýšlím, možná doznají časem nějakých úprav, ale nechal jsem je zatím v téhle hrubé pracovní verzi, abych ukojil vaši zvědavost. Jestli příběh vyjde tiskem, zmizí dočasně z internetu, s tím se musí počítat. Ale všechny možnosti jsou zatím otevřené, tak uvidíme.
Jsem zvědav na vaše názory, pište mi je sem, třeba jenom bezprostřední dojmy, nebo kdo chce, tak přímo recenze. Rád bych věděl, co ještě na příběhu vylepšit, vyjasnit atd. S vaší pomocí může být lepší!

Datum 22.03.2010
Vložil Otomar
Titulek Nadějná zpráva

Nechci to zakřiknout, ale přivrženci tohoto románu by se snad mohli dočkat i jeho knižního vydání. Je to rozjednané s jedním nakladatelem. Uvidíme.

Datum 29.03.2010
Vložil Zdeněk
Titulek Re: Nadějná zpráva

Přívrženci hlavně chtějí pokračování!!!

Datum 24.01.2010
Vložil Hanka
Titulek Děkuji

za zatím poslední kapitolu k Sekeře strážců, která přišla přesně v den mých narozenin:)

Datum 25.01.2010
Vložil otomar
Titulek Re: Děkuji

Tak ještě dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Doufám, že ta kapitola vás potěšila, i když nebyla zabalena v dárkovém papíře :-)

Datum 20.01.2010
Vložil Zdeněk
Titulek Sákryš,

Ty si ale umíš vybrat chvíli pro pauzu. Že by zamilovaná holka uspěla tam, kde slabá mužská duše opě pohořela? Už jsem čekal happy end a chystal se brblat, že jsi uspěchal konec, a najednou bumho, Jana sestřelí zrcadlo do duše. "Román na pokračování" se Ti, Otomare, pomalu mění v ságu o lidech a jejich duších, a o zemi v ročních cyklech. Tvoje krajina je neuvěřitelně skutečná, je vidět, že ji má "Prof. krajinolog Otomar" ohmatanou až ke kořínkům. A dokonalé je, jak jsi ji pomocí "drobných" mytologických odkazů dokázal oživit. Tvoje země se na jaře mladá probouzí, přes léto dospívá do ženskosti a na podzim rozkvétá mateřstvím, zima je smrt. Vypadá to, jako bys měl nastudovaného Máchala nebo Eliadeho, přitom Tě ale podezírám, že jsi k takové vizi přišel instinktivně - posloucháním nejrůznějších pověstí, pověr, místních bájí, pohádek atd. a procházkami po mnoha místech. Hluboká poklona, Otomare.

Datum 20.01.2010
Vložil Otomar
Titulek Re: Sákryš,

Díky, Zdeňku, pochopil jsi naprosto přesně "o čem to je" :-)

Datum 20.01.2010
Vložil Otomar
Titulek Další kapitoly

Teď prosím čtenáře o chvilku trpělivosti. V krátkém rozmezí jsem přidal pár kapitol, ale teď se musím soustředit na jinou práci. A právě tu následující kapitolu, kdy se opět vrátíme k Modroočce a Myšce( neboť na téhle dvojici teď bude ležet tíha boje s neprozřetelně vypuštěným Gidžichem!), si musím důkladně rozmyslet. Původní verzi této kapitoly, napsanou počátkem devadesátých let minulého století, chci totiž zcela předělat.

Datum 13.01.2010
Vložil Ronja
Titulek Gidžich

Ahoj!

Velmi hezké Jan i Modroočka. Nejvíc se mi líbil Gnóm a malá Myška (doufám že Myšku potká Gnóm a bude na ni hodný a ať jí splní ňáké přání). :-) :-)
Bude mít Gidžich také nějakého kamaráda?

Datum 15.01.2010
Vložil otomar
Titulek Re: Gidžich

Ano, můžeš se těšit Gnóm nakonec Myšku potká, i když to bude trochu zvláštní setkání. No, a Gidžich není zrovna bytost moc přátelská, jen se podívej do prvních kapitol, co v lese způsobil. S ním opravdu nejsou žerty :-)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode