názory čtenářů

Datum 12.05.2015
Vložil otomar
Titulek Re: Duch

Duch, nebo něco, co je za něj považováno, může mít řadu příčin. Každopádně v každém domě či bytě zůstává otištěn kus života našich předchůdců. Pokud se tam kdysi událo něco zlého, nebo nastala přirozená fáze rozkladu chátráním neobývaného objektu,dá se prostor vyčistit celkem jednoduše; důkladně vymést, vyvětrat, vysušit vlhkost, vymalovat, při prvním vstupu zapálit živý oheň (v krbu, kamnech, nebo alespoň několik svíček), dát do místností živé květiny, stanovit pravidla nového života. Pokud jste věřící, je vhodná modlitba, pokud ne, i tak se můžete přivítat s novým domem a popřát duším všech, kdo v něm žili předtím, pokoj, mír a odpuštění. Různé podivné jevy nebo zvuky mohou mít i fyzikální příčiny (elektromagnetická a radiová zóna pod domem, křížení podzemních vodních pramenů a pod.) a také souvisí s duševním rozpoložením obyvatele - konflikty, strach, úzkost, obava z budoucnosti nebo špatné svědomí, to je něco jako magnet, který k dotyčnému přivolává zlé síly. Snad vám moje poznatky k něčemu budou...
Těší mě, že se vám líbily Lásky princezen kuronských. Přečtěte si také můj román "1848 - rok hrdinů, milenců a zrádců", kde se dozvíte o dalších osudech postav z Lásek princezen kuronských, zejména o dalším bouřlivém a mnoha tragediemi poznamenaném životě generála Windischgrätze.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode