názory čtenářů

Datum 06.10.2016
Vložil Vašek
Titulek Boží oko

Dobrý den,pane Dvořák
úvodem bych Vám chtěl poděkovat za Vaši práci v tomto oboru ,která přináší lidem jako jsem já zájem ,zamyšlení a motivaci v pátrání po těchto obvyklých i neobvyklých putování za někdy neuvěřitelným poznáním...
Trápí mě jak již píšu v předmětu tohoto dopisu objevování se symbolu vševidoucího oka.V dnešní době je to asi jeden z nejvíce používaných symbolů,který se běžně objevuje v televizi od hudebních klipů přes filmy,seriály až po kreslené pohádky pro malé děti.
Tento symbol se vyskytuje jak již určitě sám víte např. již ve starověkém Egyptě ,ve všech možných katedrálách ,kostelech ,obrazech atd...ale i v okultismu a těchto okultních skupinách,na 1 dolarové bankovce atd..
Sám jsem tak četl co tento symbol má vyjadřovat,někde píší Boha ,někde že jde o neprobuzené třetí oko,někde egyptského boha Ra ,vyskytuje se i v hinduismu ...
Sám věřím v nadpřirozené věci , o kterých se naše rodina už přesvědčila několikrát a nemůžu se ubránit dojmu z toho co jsem četl,že tento symbol má člověka vést nebo probouzet něco v lidech falešně pod záminkou symbolu Boha k Satanovi - ke zlu.Otevřít v něm to třetí oko a tím vpustit do člověka zlo nebo přízeň k Satanovi..
Je zde mnoho otázek,proč se tento symbol objevuje v celém zábavním průmyslu již od pohádek pro malé děti až po např.satanistu Aleistera Crowleyho?
Tato myšlenka významu a používání tohoto symbolu mě vrtá v hlavě již několik let a rád bych znal Váš osobní názor...
Děkuji Vám a přeji hlavně hodně zdraví a co nejvíce úspěšných badatelských výsledků...
S pozdravem Václav

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode