Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 15.09.2009
Vložil Erik
Titulek Případ Betsy Bell

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat , zda znáte případ rodiny Bellů ( konkrétně Betsy Bell ) z amerického Thombstone , který se odehrál sice už poněkud dříve , ale je to jeden z nejpodivnějších a jeden z oficiálně potvrzených případů teroru duchovní entitou vedoucí až k smrti člověka. Byl podle toho také natočen film , který je v nynější době prodáván jako "Americká kletba" již ve slevě za 49,-Kč . Závěr filmu je již ale víceméně doměnková smyšlenka , snažící se rekapitulovat a objasnit příčiny tohoto dramatu a nezákládá se tedy na reálu . Mnoho lidí přikládá toto působení buď mrtvému člověku nemající svůj klid , anebo jakési zhmotnělé auře onoho děvčete , které se tak snažilo ochránit sebe samu před údajně zhýralým vlastním otcem. Obojí je v podstatě blud . Už v začátku je nastíněno , že se jedná o nečistou sílu nemající s člověkem vůbec nic společného a pocházející odjinud - tedy démonický duch , což je vlastně padlý anděl = bývalý Boží posel , který se zřekl svého poslání a postavil se proti Stvořiteli. Vzal tak na sebe opak toho na čem byl založen a stal se prvotním původcem všeho Zla a neštěstí . Osobně jsem si takové prokletí sám prožil a trvalo od mého útlého dětství a končilo až teprve po více než dvaceti letech za velice dramatických okolností a po osobní Boží intervenci . Dodnes nevím , proč tomu všemu tak bylo a příčinu ač jsem se snažil sebevíc , jsem nikdy neodhalil . Chtěl jsem jen říct , že již od svého začátku ataku mi bylo zcela jasné , že jde o jinou duchovní entitu , kterou nelze v žádném případě spojovat s člověkem - ať s živým či mrtvým . A stejně jako ve filmu : komunikoval , projevoval se zjevně násilně a nenávistně a navíc i přede svědky , kteří s tím neměli vůbec nic společného. Samozřejmě z toho byli také řádně vyděšeni . Dokáže to také pěkně zničit osobní život a přivést ho až na hranici zoufalství . Je tu však jistá pomoc , kterou jsem již zmínil a to jest Bůh . Na tyto věci je totiž člověk krátký . Spadají do duchovní sféry a jen v ní také existuje řešení . Je tedy jen jedna moc , které jsou tyto Zlé entity podřízeny a člověk to není a být ani nemůže . Na to je dost slabý a křehký . Svůj příběh dávám zatím dohromady a je svědectvím o něčem , co záludně číhá v zákulisí , kam nahlédnout jen tak nemůžeme a co ve skrytu může manipulovat s našimi myšlenkami a vést do záhuby . Co žije zde ve skrytu již od založení Země , ale svůj spravedlivý úděl již má i když dosud ne zjevně .
Tak to jen tak , pro zajímavost.
S pozdravem - Erik J.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode