Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 06.11.2012
Vložil Helena Šabatová
Titulek Podivné jevy v krajině býka

V dubnu jsem jela se sestrou a kamarádem na bitvu v Libušíně a zastavili jsme se v Lidicích. Samozřejmě jsem věděla, do čeho jdeme, ale kdybych tušila, co se stane, tak jsem tam ani nevkročila. Já jsem byla připravená, že Lidice jsou energeticky nebezpečné, ale ty dva to úplně porazilo. Nedá se to nazvat jinak, než jako energetický kolaps. Celý víkend byli, jako kdyby jim někdo vyždímal mozek, mluvili o černých vlnách přelévajících se v tom údolí, že jim něco vysálo radost, a nebyla s nimi rozumná řeč.
V červnu jsem se jenom se zetěm vydala na výlet do Noutonic. Prošli jsme hřbitov, kyvadlo mě neomylně dovedlo na místo s negativní energií (domnívám se, že to bylo obětiště na pohřebišti únětické kultury) .Pak jsme jeli na Okoř, ve stále sílícím lijáku jsme prošli hrad a z hradeb jsme uviděli dole u potoka bílý kruh vztyčených kamenů. Samozřejmě jsme usoudili, že je to jenom novodobá záležitost a módní dekorace. Jak moc jsme se mýlili! Vešli jsme do kruhu sice správně, ale ne po spirále, napříč, a po nějakých třech minutách jsem musela ven, strašně se mi točila hlava a asi by to se mnou seklo. Zeť vydržel o chvíli déle, uprostřed kruhu je malý ohraničený kruh, je to jako oko hurikánu, je v něm zřetelně nižší tlak, ale taky musel ven. Velmi nás to překvapilo, nečekali jsme, že je kruh aktivní a jakou má sílu. (Později jsem si našla informaci, že byl aktivovaný indiánským šamanem z kmene Hopi). Vraceli jsme se k autu, když mi najednou došlo, že je 10. června! Déšť stále sílil, ale to nás nemohlo odradit. Když už jsme byli na Okoři, tak naprosto logicky jsme vyrazili na Turské pole.
Prošli jsme částečně Ers, ale pohyb v naprosto promáčeném lese byl opravdu obtížný. Tak jsme se vrátili do Prahy, mokří jak myši, ale šťastní a s botama od bláta z Turského pole.
Asi Vám neříkám nic nového, ale teprve při cestě do Prahy mi došlo, o co vlastně v tomto podivném koutu Čech jde.
Až do toho dne to pro mě byly jen jednotlivé nesouvisející záležitosti, makotřaská svatyně, lucká válka, Turské pole, Ers, Lidice, Noutonický hřbitov, Kladno, Libušín, kruh pod Okoří. Myslím, že to všechno souvisí, jsou to projevy této zvláštní krajiny. Samozřejmě jsem četla Vaše knihy, Utajené dějiny Čech, Kamenné otazníky, Pole slunečního býka a musím Vám za ně poděkovat, jsou mi rádci a průvodci. Je jasné, proč předkové pokryli tuto oblast sítí menhirů, ale ta je z větší části zničená, proto se v této oblasti během věků dějí tak neobvyklé věci. Je otázka, CO je tam tak zásadně jinak. Někdo si je toho vědom, proto byl pod Okoří otevřen tak silný vortex, vyrovnává negativní vyzařování oblasti a dobíjí ho vesmírnou (nebeskou, otcovskou, kladnou), energií.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode