Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 23.12.2012
Vložil Jiří
Titulek Re: Mariánky

Tento příběh se mi zdá spíše nepravděpodobný, protože jsme na Nimrodu byli v létě roku 2010 a ještě pak v zimě 2010 a schodiště již bylo odstraněno a nahoru do pokojů se již nešlo dostat. V pokojích jsme byli naposledy v létě roku 2010 a žádný "jeden zachovalý" pokoj ve druhém patře jsme neviděli. Každý pokoj byl nějakým způsobem poškozen. Taktéž jsme uvažovali, že by nebylo marné tuto výletní kavárnu a střelnici znovu obnovit, ale objekt je v zoufalém stavu. Ještě koncem devadesátých let sem z Mariánských Lázní proudili davy lidí, kteří spojili lesní vycházku s tanečním odpolednem, kde se hrávalo od 15. do 17. hodin. Zajímavé pojednání o Nimrodu je uvedeno v občasníku "Hamelika" od ing.Rycharda Švandrlíka. Docela by mě zajímala i ta fotografie s obrysem nějaké postavy. Neříkám, že s podobnými věcmi jsem se nesetkal, ale viděl jsem mnoho záznamů s těmito "jevy", ale ve většině případů jde o optické klamy, hru světla a stínů atp. Před nedávnem jsem analyzoval záznam údajného ducha, který měl varovat řidiče před další jízdou. proběhlo to i jako reportáž v TV Prima, kde se k tomuto měli vyjádřit i rádoby "odborníci" na tyto jevy. Ve střižně jsem na původní záznam aplikoval několik filtrů a video zpomalil a zastavil a najevo vyšlo, že se jedná o hru světel a vody, ale autor tohoto videa nadále tvrdí, že viděl to, co viděl... Z tohoto důvodu by mě fotografie z Nimrodu s tou "postavou" zajímala. Bylo by možné ji někam vložit v původním rozlišení, aby se dala stáhnout ? Děkuji, Jiří

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode