Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 12.03.2013
Vložil Kornelová
Titulek Záhady Prokopského údolí

Vojenský objekt na místě bývalé jeskyně sv. Prokopa je velmi podivný. Je to velmi zajímavé, nicméně na zjišťování věcí okolo tohoto objektu si člověk musí dávat dobrý pozor, aby se někomu jeho přílišný zájem neznelíbil.
Nicméně zajímá mě především vše to, co se tam stalo. Kromě vražd, jak jsem Vám již psala, jsem snad jednou viděla i článek o tom, že tam byli masově vyvražďovaní Židé za 2. sv. války. Nevím, co je na tom pravdy. Snažím se to dohledat, ale je to velmi těžké. Chtělo by to někoho staršího, kdo si tuto dobu pamatuje a mohl by mně o tom říci více.
V každém případě, proč se tomu věnuji. Kamarádka si přímo libuje v procházkách nočním Prokopákem. Když tam byla cca před 3 lety, podařilo se jí u jednoho z přejezdových mostů (ten nejblíž u vojenského objektu) vyfotografovat něco, co je nám záhadou. Na snímku, který byl focený mobilním telefonem, se objevila bílá postava ve tmě. Postava vypadá skutečně věrohodně. Musím zde uvést, že nikdo s mobilem ani fotografií nemanipuloval! Postava je opravdu dobře viditelná a vypadá to, že má na sobě vojenský kabát s brašnou. Nicméně v současné době je v zkoumání grafiků.
Tak uvidíme, co odhalí.
Jen si prostě myslím, že to, co se stalo vaší vnučce, že měla zvláštní pocit, je opravdu na místě řešit, nebo se o to zajímat, protože já jsem toho názoru, že v prokopském údolí se dějí nějaké anomálie.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode