Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 16.10.2013
Vložil Jiří
Titulek Re: Re: Re: Mariánky

Zrovna nedávno jsem hovořil s jednou osobou, která mi řekla, že asi před dvaceti lety mluvila v Mariánských Lázních s nějakou starou lékařkou a ta jí vyprávěla, že nedaleko penzionu Nimrod, přesněji v rašeliništi v CHKO Smraďoch se mělo cosi udát kolem roku 1968. Údajně tam do bažin měl zapadnout sovětský tank i s posádkou. Tak se na místo vypravili a právě osoba se kterou jsem nedávno mluvil cítila nějakou sílu, která by jí jakoby vtahovala na jedno místo v bažinách a totéž popisovala i další osoba z rodiny. Zbývající nepociťovali prý nic. Už se na to místo nechtějí vrátit, jak to bylo silné. Z popisu místa asi tuším, kde by to mohlo být. Nikdo ale nepotvrdil, že by se tam mělo opravdu něco stát ani oblastní historici a publicisté nic neví. Každopádně v těch místech kolem Nimroda a nedaleké "Popravčí louky" se nějaké jevy přece jenom objevují. Jestliže by tam měl být někde zapadnutý tank, tak by ho mohl objevit nějaký citlivější detektor. Samozřejmě, že by záleželo v jaké by byl hloubce, ale je to přece jenom kolos železa, tak nevím...

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode