Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 25.01.2014
Vložil Sylvie
Titulek Divné přeludy

Dobrý den,
moc se omlouvám že vám již po několikáté píši ale nějak nevím komu jinému. Neslyšel jste náhodou o případech že se vzbudíte, a nad sebou vidím něco jako chomáč šedé mlhy, jak se nad vámi vznáší? Dále si mi již několikrát zdálo, že slyším přicházet malou dcerku,a ta že si stoupla do chodby nebo k mé posteli, a když se vzbudím a zavolám, tak se jen rozplyne. Ta mi také již několikrát po delší pauze řekla, že u dveří je paní se škaredým obličejem, a ta jí řekla, že mi má vyřídit, že se bojí tmy a že chce domů. Pes nijak neštěká, jen se přestal sám v místnosti zdržovat a jde tam spát jen se mnou. Já to něco přikládám dítěti a dcerka zase té paní. Do obývacího pokoje a dětského pokojíku to ale jít nemůže. Dále jsem, nevím jak je to možné, slyšela obíjet hodiny, které - a to jsem se informovala - nikdo ze sousedů nemá. I moje nejmladší (18.měs), a to se tmy nebojí, někdy vejde do chodby a řekne jen,, bak" a uteče pryč. Jindy si bez problémů chodbou chodí. Jak, nebo co mám, prosím, udělat, abych přišla na to, zda je to jen moje únava a dětská fantazie,nebo něco víc. To vše je otázkou cca měsíce.
Moc děkuji za nějakou informaci

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode