Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 15.04.2014
Vložil Lucie
Titulek Černý přízrak nad postelý

Dobrý den, když jsem byla malá,mohlo mi být tak 10let jsem skoro každou noc hrozně dlouhou dobu vídala nad svou postelí černý přízrak,jakoby měl černou kápi a nebylo mu vidět do obličeje jen co si pamatuji mělo to myslí dlouhé černé vlasy co byly z pod kápi vidět ale lhala byhc kdybych řekla že si to pamatuji na 100%,stálo to nad mou postelí a škrtilo mě to,já se v tu chvíli nemohla ani pohnout nebo jsme se spíš bála cokoliv udělat,slyšela sem jen bušit svoje srdce a skoro jsem nedýchala,nesnažila jsem se křičet,mluvit nevím jestli jsem opravdu měla takoví strach nebo to opravdu nešlo,jen sem vždy zavřela křečovitě oči a prosila ať je to pryč,po chvíli jsem je s panickým strachem otevřela a přízrak byl pryč,dál jsem jen ležela a neodvážila jsme se ani přeběhnout k rodičům do ložnice a radši jsem rychle usnula.Vím na 100% že jsem vždy byla vzhůru když se tohle stalo,procitla jsem ze spánku a nad mou postelí stála černá postava,rodiče mi to tenkrát nevěřili a mysleli si že si vymýšlím ale já vím že to výmysl nebyl a ani výplod mé dětské fantazie.Dnes je mi 18 let a už 2 roky se snažím zjistit co že se to ke mě vlastně v noci naklánělo a škrtilo mě a do dnes mám strach,že se to zase jednou vrátí...

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode