Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 18.11.2014
Vložil Martin M.
Titulek noční můry?

Dobrý den, inspirovalo mě několik příspěvků na vašich stránkách take se podělit o svou záhadu a snad i teorii:)
Od věku cca 16-17 let jsem se mnohokrát setkal s jevem noční křeče a neschopnosti reagovat. stává se mi to do dnes (26let) avšak dnes už se jedná jen o tu křeč a pocit že chci opustit své tělo. Zpočátku jsem měl pocit levitace( lustr 3.2-m vysoko jsem viděl ve tmě z dobrých 20 až 50cm) poprvé jsem při tom viděl modré světlo ač jsem měl zatažená okna. Dnes už jsem celkem smířen, že mě to občas postihne i když se mi chce při to stále křičet.
Nedávno jsem jsem četl zajímavý článek o šišince a vybral jsem si jí jako bod pro koncentraci abych lépe usl. celkem to zabírá, ale mnoštví nočních běsů se zvětšilo.
V članku psali, že šišinka reaguje při jisté vlnové delce barvy odpovídající Modré! ve starých kultůrách ji považovali za třetí oko či sídlo duše.prokazatelně produkuje spánkový hormon( melatonin tuším) tudíž cítím jistou souvislost. no upřímně zformulovanou teorii jsem si ještě nevymyslel, ale kdyby jste měl nějaký postřeh rád si ho přečtu. jak říká Sherlock,, nejhorší je vytvářet teorie dřív než máte všechny podklady:)
s díky za přečtení Martin M.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode