Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 21.09.2018
Vložil Zina
Titulek Blaník

Dobrý den pane Dvořáku,zdravím Vás a chtěla bych Vám napsat nějaké své poznatky.Byli jsme o dovolené na Blaníku,Malý Blaník je opravdu duchovnějši a také ozdravuje tělo i ducha.Byla jsem u Veřejovy skály,už daleko před ní jsem cítila,že je tam podivně silná energie,působilo to jak silně pulzující vysílač,s něčím tak silným jsem se zatím nesetkala.Také jsem se dívala na mapu okolí a hned si vzpomněla na vaši knihu Pole slunečního býka,tady totiž byly názvy kopců:Hříva,Býkovická hůra,Křížová hůra,Krasovická hůra.Je tu tedy kůnˇ,býk,kříž a taky krasina,což by mohlo být něco s červenou barvou a taky dva Blaníky.Když jsem potom viděla geologickou mapu této oblasti,překvapilo mě,že všechny jmenované kopečky mají stejné geologické složení.
Také jsme byli v Bečově nad Teplou na zámku a musím říct,že jsem se tam necítila vůbec dobře a taky mi to všude ukazovalo negativní energii,dokonce mi nechtěl fotit fotoaparát.Byla jsem si jistá,že za tím stojí relikviář svatého Maura,opravdu mi tam nebylo dobře.Moje známá zase měla úplně opačné pocity,což je překvapující,čím to je,že se může každý člověk cítit na stejném místě jinak.
Ještě se chci zmínit,co mě před časem napadlo vBrně,totiž Brno má Bílou horu,Cˇervený kopec a Zˇlutý kopec,taky Cˇerná pole a já si říkala,jestli to naši předkové nestavěli podle tatev ty jsou červená,žlutá,bílá,černá a zelená.Zelená sice vBrně chybí,někde zelenou zastupuje modrá a ta tam už je-Modřice.Názvy těchto barev jsou ve více městech,bohužel mnoho míst asi zlikvidovala výstavba,tak se takové věci asi dají těžko dohledat.Je škoda,že většina znalostí našich předků byla zapomenuta.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode