Diskusní téma: Příběhy čtenářů

Datum 24.01.2021
Vložil Magie
Titulek Kletba

Dobrý den pane Dvořáku, Rád bych se zeptal a popsal stručně jeden zážitek, který se stal mě a kamarádovi. Už roky se zajímám o černou magii a protože kamaráda pořád sledovala v životě smůla a životní pech, také byl několikrát přepaden a policie s tím nikdy nic neudělala. Poprosil mě o pomoc a mě napadlo kontaktovat bardonské bytosti osudu. Jsou známy také pod snadnějším názvem jako Moiry - démoni osudu a sílí na prahu barda života a smrti. Koupil jsem mu i znak amuletu na krk , který při určitém postupu zastavuje špatné vlivy a má vliv na auru a zničuje auru cizích nežádoucích osob přes tyto znaky. Jak vím, tyto bytosti se vyvolají v určité hodiny a do jejich času se smí v kročit jen jednou za lidský život. Když sem ho uvedl do stavu, kdy je možné tyto strážce bardonského území stínů kontaktovat, tak hovořil velmi divně a já s nimi komunikoval také skrze jeho ústa. Otevřel jsem 13 a 14 klíč a zavřel za ním bránu stínů, aby se nemohl probudit dříve a utéct, jelikož tam je příšerná atmosféra a při tomto stavu chladne tělo. Bytost mluvila šifrovaným jazykem jen s náznaky co se bude dít za její ochrany o kterou jsem požádal. Jeden z dialogů zněl asi takto:
Budu stát za tvými zády jako čtvrté oči.
Kolem tebe stavím kruh
Požáry tmoucí ochrání tě.
V propasti budu s tebou žít spojen s tebou lanem.
Pomstím se nástrahám, které na tebe útočí.
Kruh kolem tebe roztočím, už do něj nikdo nevstoupí.
Odejmu z tebe druhou tvář. Dva stejní v
v jeden střed hleďte do svíce.
Jeden bude mrtvý a druhý živ.
Ten živý jsi ty. Dávám ti dlouhý věk.
který nikým nebude zkrácen. Zemřou ti
, kteří se mi postaví do cest mých plánů.

Po nějaké době se začaly měnit věci. Kamarád už není jaký byl před tím.
Sebevědomí má na bodu 100%, které před tím bylo na nule. Cítí prý ochranu o které nepochybuje. V jeho zaměstnání se stal problém, který byl jeho životu nebezpečný a málem spadl z několika metrové výšky. Říkal že cítil ruce , které ho zachytili a díky tomu se nezabil dokonce prý cítil jistou vůni. To mne překvapilo, protože ony bytosti jsou skutečně cítit jistým pachem. Začal najednou všem přát smrt a stal se z něj silně nenávistný a jistý člověk spoléhající na jejich ochranu ve kterou začal bezmezně věřit. Nejhorší je to, že se většina věcí začíná plnit a já už to nemohu zastavit. Bytost také, slíbila, že ten kdo ho k nim přivedl stihnou "věčné písky a už nebude návratu zpět". Zjistil jsem, to začíná mít smysl. Začínám zapomínat a často zapomínám něco vypnout nebo ztrácím věci, klíčky od auta, od domu apod.
Písky jsou paměť a zapadá to. To se mi nestávalo. Kdyby tady byl někdo z oboru rád bych tu věc s někým prokonzultoval. Mám obavy, že se mě to snaží také zničit a cítím to na každém kroku. Děkuji. Pavel

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode