Diskusní téma: Ve spárech zla - obávaný velhartický hřbitov

Datum 23.05.2015
Vložil Zina
Titulek Slovane

Dobrý den,hodně jsem četla o energetických mistech a mám i své vlastní zkušenosti.Myslim,že pokud toto misto obývali Slované,jak jsem o tom něco četla,jistě měli daleko větší znalosti,co se týka energií než my máme dnes.Až budeme znat minulost našich předků,objasni nam to i to,co se tam stalo a co to vše vlastně znamena.Naši předkové rozuměli energii země,vesmiru a komunikovali s duchy svych předků,což my dnes už neumíme.Kdysi jsem narazila také na jedno děsivé místo.To jsme šli se synem z Nectavy(konicko),do Jevička.Došli jsme na rozcestník u Jaroměřic
který je téměř u pomniku letců.Tam vede červená značka doprava na Jaro-
měřice a vlevo na Proklest.Řekla jsem si,že se nasvačíme u lesa(směrem na Proklest).Chtěla jsem se tam podivat,kdysi jsme tam byli s rodiči a byla tam snad nějaka studánka.Cestou tam mi syn říkal,ať se vrátíme.Nebrala
jsem to tak vážně,šli jsme dál.Kraj lesa byl pěkný a když jsem se divala
po studance,místo bylo zanedbané,bylo tam jakési zarostlé jezírko,ale kdysi tu něco muselo byt,možná dům nebo odpočinkové místo,nevím.Tak jsem vytáhla svačinu.Jedli jsme asi pět minut,najednou na mě padl takový
děs,tak příšerný strach zničehonic a už jsme utíkali.Celou cestu jsem se
otáčela,jestli nás "něco"nehoní.Bylo to opravdu hrozné,zastavili jsme se až v Jaroměřicích a vydechovali.V lese se nikdy nebojím,roky jezdím na
výlety,ale co bylo toto,si neumím vysvětlit.Je to ale oblast Konicka a tam
jsou divné lesy,člověk má pocit,že ho tam něco sleduje,padá na něho
podivná tíseň,nevím,jaké zkušenosti s tímto místem mají ostatní,ale co
jsem mluvila s lidmi,co tam byli,nikdo se tam dobře necitil.Zajímavé je že jsou tam oproti okolí velmi chladné zimy,možná to s tím nějak souvisí.





 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode