Diskusní téma: Hrůza na Uralu: tajemná síla zmasakrovala sportovní výpravu

Datum 08.03.2016
Vložil M.L.K.
Titulek marně pátrám

Dobrý den,
již více než 10 týdnů ležím v tématu Dyatlovovy výpravy. Tentokrát ale z úplně jiných důvodů než z dřívějších záhadologických pohnutek. To po čem pátrám jsou prameny tohoto případu. Nedaří se mi najít žádná kniha, žádný časopis ani zmínku starší než z roku 2012. A ten rok 2012 je jen nastínění a v podstatě hodně nepřesná kostra případu. Až rok 2013 tento případ rozmázl v celosvětovou aféru. O to zajímavější je stále stoupající zájem, náběh počtu publikovaných zmínek je zřejmý od prosince 2015 a od té doby se stále stupňuje. Viz. např. množství vložených videosnímků na youtube nebo počtu pořadů/ vstupů z RT a to ani nemluvím o článcích v českých médiích.

Nejsem schopen pochopit to neskutečné množství fotografií z výpravy. Zakoupené domény, propracované jednoúčelové stránky. Zájem masových medií...

Jsem sám komu to připadá celé divné? Případ z 59 roku se stane světově známým až v roce 2013? V roce "euromajdanu"? V roce kdy náhodou vyjde americký (americko-ruský?) film The Dyatlov Pass Incident / Devil's Pass? Jak zapadají reportáže o DPI do vysílání ekonomicko-zpravodajské "proti NWO" televize RT?

Nikdy jsem nebyl na konspirace, vždy jsem při bádání prověřoval, ptal se, hledal v literatuře. Ale tenhle případ se mi zdá být až tak moc dokonale rozebraný a zdokumentovaný až mi to přijde divné. Podle mého "false flag operation". Nemyslím že něco významného před námi někdo tají, ale myslím si že přesně tímhle testují jak až moc je jednoduché šířit "pravdu". A to tak dokonale že místo zapomenutí preferují ověřování kvality znovu publikováním a oživováním tématu.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode