názory čtenářů

Datum 05.06.2018
Vložil Albertquecy
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is a vital part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some in the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations each week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to look at to make sure a proper prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to select prostate examination at least per year.

Datum 24.02.2018
Vložil Dita Jirouchová
Titulek Srdce v kleci

Vážený pane Dvořáku!

Právě jsem dočetla Vaši poslední knihu Srdce v kleci a musím Vám poděkovat za strhující zážitek!
Přečetla jsem skoro všechny Vaše knihy, Vřeteno osudu je také mimořádné, ale touto knihou jste pro mne už navždy PAN SPISOVATEL.
Myslela bych, že ji snad napsal Jan Neruda osobně, tak barvitě jste vše představil... A Váš krásný obrazný jazyk, to jsou květiny položené u pomníku národních obrozenců.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů v profesním a osobním životě!

Datum 27.03.2017
Vložil Erik B.
Titulek Tajemství Babí hory

Dobrý den Vám přeji pane Otomare Dvořáku. Četl jsem na Vašich stránkách článek o tom tajemném Karlu Novákovi, muži odnikud. Co jsem tak trochu pátral, tak Karel Novák bych zadržen hlídkou přímo na svahu Babí Hory. A jak tvrdil: "Pekla se nebojím, tam už jsem byl!" - a navíc, jak měl strach nikoliv z člověka, ale z někoho neznámého a tajemného, jako byl on sám. Toužil vést úplně obyčejný život, přičemž se bezpečněji cítil právě ve vězení, než venku… Prostě, jakoby byl rád, že se dostal z nitra "vězení" Babí Hory ven, kdy ty těžkosti výslechů, separací, atd. byly oproti tomu, co je uvnitř hory, nicotné. Jak je o něm v záznamu, že se choval velmi podezřele, jakoby ani nevěděl, kde je, myslím, že to má spojitost s tunely pod Babí Horou. Ze které strany ale tunelem přišel, odkud do něho vlezl, to je otázka. Evidentně se ale na svahu Babí Hory vyloupl poprvé. Nebo byl v nich vězněn? Utekl z nich? Nebo se pouze v těchto tunelech schovával před válkou? Vždyť se říká, že tunely pod Babí Horou zasvěcení využívají před nebezpečím už od pradávna a schovávají se v nich.

Datum 20.05.2017
Vložil otomar
Titulek Re: Tajemství Babí hory

Zajímavá myšlenka! Ta souvislost s Babí horou skutečně stojí za bližší prozkoumání!

Datum 06.10.2016
Vložil Vašek
Titulek Boží oko

Dobrý den,pane Dvořák
úvodem bych Vám chtěl poděkovat za Vaši práci v tomto oboru ,která přináší lidem jako jsem já zájem ,zamyšlení a motivaci v pátrání po těchto obvyklých i neobvyklých putování za někdy neuvěřitelným poznáním...
Trápí mě jak již píšu v předmětu tohoto dopisu objevování se symbolu vševidoucího oka.V dnešní době je to asi jeden z nejvíce používaných symbolů,který se běžně objevuje v televizi od hudebních klipů přes filmy,seriály až po kreslené pohádky pro malé děti.
Tento symbol se vyskytuje jak již určitě sám víte např. již ve starověkém Egyptě ,ve všech možných katedrálách ,kostelech ,obrazech atd...ale i v okultismu a těchto okultních skupinách,na 1 dolarové bankovce atd..
Sám jsem tak četl co tento symbol má vyjadřovat,někde píší Boha ,někde že jde o neprobuzené třetí oko,někde egyptského boha Ra ,vyskytuje se i v hinduismu ...
Sám věřím v nadpřirozené věci , o kterých se naše rodina už přesvědčila několikrát a nemůžu se ubránit dojmu z toho co jsem četl,že tento symbol má člověka vést nebo probouzet něco v lidech falešně pod záminkou symbolu Boha k Satanovi - ke zlu.Otevřít v něm to třetí oko a tím vpustit do člověka zlo nebo přízeň k Satanovi..
Je zde mnoho otázek,proč se tento symbol objevuje v celém zábavním průmyslu již od pohádek pro malé děti až po např.satanistu Aleistera Crowleyho?
Tato myšlenka významu a používání tohoto symbolu mě vrtá v hlavě již několik let a rád bych znal Váš osobní názor...
Děkuji Vám a přeji hlavně hodně zdraví a co nejvíce úspěšných badatelských výsledků...
S pozdravem Václav

Datum 06.10.2016
Vložil Otomar
Titulek Re: Boží oko

Dobrý den,
děkuji za vaši chválu. Co se týče symbolu oka, bývá využíván pro svoji efektivitu; připomíná, že nás něco, co přesahuje naše chápání, neustále pozoruje. Může to být Bůh nebo Ďábel (např. proslulé ohnivé Sauronovo oko v Pánu prstenů).
Ovšem oko je prastarý symbol "viděného" světa (mohu vidět, ale jsem viděn i tím, koho já sám nevidím!). Trojúhelník, do něhož bývá umisťováno, ukazuje tři rozměry, v nichž se pohybujeme a žijeme. Holubice je symbolem nekonečného času, plamen vyjadřuje energii, rohy zosobňují moc a plodivou sílu. Od toho jsou odvozeny další symboly jako slunce (svastika), spojení nebe a země (kříž), věčná obnova (kalich) atd. Symboly nejsou dobré ani špatné, nemají sami o sobě morální hodnocení, záleží na člověku, jestli jejich sílu použije k dobrému nebo zlému (názorným příkladem je právě symbol slunečního štěstí -hákový kříž nebo-li svastika.

Datum 03.09.2016
Vložil Radmila Valtrová
Titulek Vřeteno osudu

Proč tam není Neruda?

Datum 05.09.2016
Vložil Radmila Valtrová
Titulek Re: Vřeteno osudu

Už přišel. Na předposlední straně, ale přece.

Datum 16.09.2016
Vložil otomar
Titulek Re: Re: Vřeteno osudu

Milá čtenářko, dočkáte se :-) Právě začínám psát román o Janu Nerudovi!

Datum 25.07.2016
Vložil Oldřich
Titulek radost z knihy

Milý Oto,

chci ti napsat, kolik radosti mi přinesla četba Tvé knihy. Nejenže - jako už v předchozích knihách - otevíráš celý jeden svět, horizont, na jehož pozadí a v jehož rámci člověk zblízka poznává tolik osobností, které pro něj dosud byly jen jmény. V této knize to děláš - já jsem to takhle prožíval - s vnímavostí a citem, které rozechvějí cit čtenáře. Emoce jdou i k slzám - mě se takhle dotkla ta krásně, citlivě podaná chvíle usmíření mezi Erbenem a Čelakovským. Silně a přesvědčivě jsi vstoupil do vnitřního světa básníka, s jeho touhami a rozpory, s vědomím vlastní slabosti a s prožíváním těch vzácných chvil, kdy tvůrčí zápas přinese plod. Kolikrát jsem si řekl, kéž by tak mohl tušit, jak významné jeho dílo - jež asi sám považoval za skromné - bude pro teď už téměř dvě stě let českých kulturních dějin! V tomhle úsilí podat vnitřní Erbenův svět jsi velice nápaditě a vhodně využil úryvků z jeho básní - to je další moment, který zaslouží obdiv a uznání.

 

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode