Podle vašich dopisů vím, že mnozí jste si oblíbili můj "utajený" fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ, který jsem původně umisťoval v této rubrice na pokračování. Mnozí si ho několikrát přečetli, někteří dokonce i vytiskli na vlastní tiskárně. Dnes mám pro všechny přívržence mladého strážce Jana, prostořekého trpaslíka Gnóma, slepé Modroočky a dívenky Myšky dobrou zprávu - ROMÁN SEKERA STRÁŽCŮ PRÁVĚ VYCHÁZÍ !!!!!

 Kniha vyšla jako první titul nového nakladatelství Černý drak. Můžete ji hledat v knihkupectvích nebo objednat na adrese:

www.cernydrak.eu/

www.cbdb.cz/kniha-168352-sekera-strazcu

A PRVNÍ VELMI HEZKÁ RECENZE V KLUBU KNIHOMOLŮ!

Další skvělá recenze v časopise FANZINE pod názvem "Putování za vykoupením"

V internetovém časopise SARDEN

 

Gnómova přísloví

28.10.2016 12:01

filmový trailer k románu Sekera strážců

Kolega Jiří Jerry Fišar vytvořil pro můj román velmi působivý filmový trailer: Podívat se na něj můžete ZDE
18.01.2016 21:47

MALÁ UKÁZKA Z CHYSTANÉHO ROMÁNU

Světlo v kapli náhle pohaslo. To měsíc se skryl za věží – a pak po jejím válcovém těle projel stříbrný blesk. Puklina se rozzářila. Osamělý paprsek letěl jak jiskřivý šíp a dotkl se rozšklebené masky v okně. Z úst kamenného skřeta vystříkl proud světla.    V tu chvíli se temnoty kolem...
15.04.2010 16:42

PRVNÍ SBÍRKA TRPASLIČÍCH PŘÍSLOVÍ

         První sbírka trpasličích přísloví       Sestavená učeným Gnómem       a konzultovaná se starým Kručinkou pod Třetí borovicí.      Když vynecháš kus příběhu, spadneš do...

Diskusní téma: Román Sekera strážců

Datum 15.12.2017
Vložil Tina
Titulek U všech vousů!

15. 6. 2017, 18:23
U všech vousů starýho Kručinky, to bylo ale úžasné fantasy :)..Moc se mi líbilo, jak si autor hrál s češtinou, opravdu výborně napsaná kniha a ty krásné popisy, četlo se to samo. Sekera strážců je rozdělena na 3 knihy a musím říct, že druhá kniha byla nejslabší, nemohla jsem se dočkat na pokračování s Janem. Bylo velmi příjemné, že prostředí mi bylo blízké, šlo znát, že je autor Čech a to bylo fajn. Nejvíce jsem si zamilovala gnóma, u knihy jsem se díky němu smála tolikrát nahlas, jeho hlody jsou top :). Musím jenom doporučit.

Datum 22.03.2017
Vložil Věra Mertlíková
Titulek Sekera strážců

Právě jsem dočetla. A nemůžu se zbavit dojmu, že tohle někdo napsal přímo pro mě. Připadala jsem si, jako bych znovu našla zapomenutý příběh a šla s hrdiny krajinou, kde jsem už kdysi dávno byla. Je to úplně obyčejné - žádní superhrdinové, žádné potoky krve, násilí ani nevázaný sex. A přitom mě ta knížka úplně dostala. Díky za ni. Nepřemýšlel jste, pane Dvořáku, že by natrvalo přesedlal na fantastiku?

Datum 22.03.2017
Vložil otomar
Titulek Re: Sekera strážců

Rád "pokouším" více žánrů, nechci se specializovat jen na fantastiku, ale jinak děkuji za krásné zhodnocení knížky. Jsem rád, že vás tak hluboce oslovila. Snad je to tím, že ony krajiny máme zakódovány v sobě jako "krajiny dětství", kde ještě není žádný zřetelný předěl mezi skutečností a pohádkou, proto se nás tyto archetypální příběhy tak hluboce dotýkají.

Datum 23.10.2016
Vložil Annie
Titulek Sekera

Ráda bych Vám poděkovala za tak úžasně čtivý fantasy příběh. Moc se mi líbilo, jak si v něm hrajete s češtinou a jak dokonale umíte navodit tajemnou atmosféru, která byla stvořená přesně pro podzimní čtení. Okamžitě jsem Sekeru strážců zařadila mezi mé nejoblíbenější knihy. Díky moc :)

Datum 28.10.2016
Vložil Otomar
Titulek Re: Sekera

I já vám velice děkuji za vaši chválu!

Datum 18.04.2016
Vložil Zdeněk
Titulek Zdravím, příteli,

po hrstce let(!) sem jentak nakouknu zeptat se, jak to vypadá s knižní pohádkou, a zdá se, že ptát se není třeba. Knížku si ujít nenechám, ale ani verzi z tiskárny skartovat nebudu.

Hodně štěstí, knížce i Tobě.

Datum 26.04.2016
Vložil otomar
Titulek Re: Zdravím, příteli,

Díky, Zdenku, ozvi se mi na email, knížka vyjde patrně už koncem května, mám z ní také radost, vzpomínám na ty časy, kdy jsme pro Renčína vymýšleli "živá města" a přednášel jsem v Mýtě o loupežnících :-)

Datum 19.03.2016
Vložil Pavlína Viola
Titulek Žebrák v době našich dědečků

Vážený pane Dvořáku, chtěla jsem Vám moc poděkovat za knížku o Žebráku, který je Vaším i mým rodným městem. Pojal jste to moc příjemně a čtivě, ostatně tou čtivostí se vyznačují i ostatní Vaše knihy. Taky moc ráda sleduju Váš Magazín záhad na Kinosvět TV. Přeju hodně inspirace a tvůrčích sil.
PVCH

Datum 17.04.2016
Vložil otomar
Titulek Re: Žebrák v době našich dědečků

Moc děkuji za chválu, doufám, že vás potěší neméně mé další knížky.

Datum 08.02.2016
Vložil Starý satyr
Titulek A sakra!

Tohle mi snad děláte schválně! Navnadil jsem svoji přítelkyni, že je na vašich stránkách umístěné jedno skvělé velké fantasy - a dostal jsem vynadáno, že je to tu vybílené, kde nic tu nic, jen jedna ukázka a pár přísloví :-( Teprve pak jsme si všimli toho úvodu, že jako kniha vyjde brzy tiskem a to nás trochu usmířilo. Ale kdo má vydržet to čekání?

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode