Podle vašich dopisů vím, že mnozí jste si oblíbili můj "utajený" fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ, který jsem původně umisťoval v této rubrice na pokračování. Mnozí si ho několikrát přečetli, někteří dokonce i vytiskli na vlastní tiskárně. Dnes mám pro všechny přívržence mladého strážce Jana, prostořekého trpaslíka Gnóma, slepé Modroočky a dívenky Myšky dobrou zprávu - ROMÁN SEKERA STRÁŽCŮ PRÁVĚ VYCHÁZÍ !!!!!

 Kniha vyšla jako první titul nového nakladatelství Černý drak. Můžete ji hledat v knihkupectvích nebo objednat na adrese:

www.cernydrak.eu/

www.cbdb.cz/kniha-168352-sekera-strazcu

A PRVNÍ VELMI HEZKÁ RECENZE V KLUBU KNIHOMOLŮ!

Další skvělá recenze v časopise FANZINE pod názvem "Putování za vykoupením"

V internetovém časopise SARDEN

 

Gnómova přísloví

28.10.2016 12:01

filmový trailer k románu Sekera strážců

Kolega Jiří Jerry Fišar vytvořil pro můj román velmi působivý filmový trailer: Podívat se na něj můžete ZDE
18.01.2016 21:47

MALÁ UKÁZKA Z CHYSTANÉHO ROMÁNU

Světlo v kapli náhle pohaslo. To měsíc se skryl za věží – a pak po jejím válcovém těle projel stříbrný blesk. Puklina se rozzářila. Osamělý paprsek letěl jak jiskřivý šíp a dotkl se rozšklebené masky v okně. Z úst kamenného skřeta vystříkl proud světla.    V tu chvíli se temnoty kolem...
15.04.2010 16:42

PRVNÍ SBÍRKA TRPASLIČÍCH PŘÍSLOVÍ

         První sbírka trpasličích přísloví       Sestavená učeným Gnómem       a konzultovaná se starým Kručinkou pod Třetí borovicí.      Když vynecháš kus příběhu, spadneš do...

Diskusní téma: Román Sekera strážců

Datum 30.12.2009
Vložil OTOMAR
Titulek Román pokračuje!!!!!!

Tak, Zdeňku, a vy ostatní, máte tu ode mne vánoční dárek: další dvě kapitoly MODROOČKY. Tím končí druhý díl románové trilogie SEKERA STRÁŽCŮ. A bude následovat třetí díl pod názvem GIDŽICH.

Datum 23.12.2009
Vložil Zdeněk
Titulek Touché do mého vkusu

Otomare, nádhera. Pohádky pro dospělé jsou mým nejoblíbenějším žánrem, tohle je jak Zlaté kapradí od Weise nebo Zemanova trilogie. To zapojení mytologie bez nějaké programovosti a přitom propracované do detailu, skvělé.
Ale musím říct jedno - začal jsem to číst své desetileté dcerce, spolu s Mluvícím balíkem se to stalo nejmilejší knihou a teď si všímám, že chybí konec - Otomare, příteli, jestli mne máš alespoň trochu rád, tohle prostě nemůžeš nedopsat!!! Doma bych měl peklo!!!!!!!!!!!!

Datum 09.11.2009
Vložil Jana
Titulek Pokračování ...???

Marně čekám na pokračování!!!

Datum 09.11.2009
Vložil Otomar
Titulek Re: Pokračování ...???

Omlouvám se, ale nestíhám. Musím teď dokončit knihy, které jsem slíbil dodat nakladatelům, a na které už mám podepsané smlouvy. Ale snad se brzy dočkáte i dalších osudů Modroočky a Jana :-)

Datum 18.09.2009
Vložil Jana
Titulek tajemný horor

Ta čtvrtá kapitola, to je úžasný horor, takový mystický a přízračný, plný tajemství! Dočetla jsem to, a ještě teď mám husí kůži na zádech. A taky slzy v očích dojetím... To je krásný příběh! Ten druhý díl je ještě lepší než první. Je to víc ze ženského pohledu"

Datum 18.09.2009
Vložil otomar
Titulek Re: tajemný horor

Díky...

Datum 18.08.2009
Vložil 18.08.2009
Titulek anlayamadım:)

site cok ilginc geldi o yüzden girdim ama malesef anlayamadım keske ingilizce olsaydı...

Datum 17.09.2009
Vložil otomar
Titulek Re: anlayamadım:)

Nerozumím :-)))

Datum 29.06.2009
Vložil Pavel
Titulek A co dál?

Kdy bude pokračování? Končí to v nejnapínavějším momentě.

Datum 29.06.2009
Vložil Otomar
Titulek Re: A co dál?

Druhý díl se jmenuje MODROOČKA. Zavede nás k osudům dívky, která se zatím mihla na začátku prvního dílu. I ona je předurčena sehrát hrdinskou roli a čeká ji náročné putování a setkání s mnoha nebezpečnými a záludnými tvory, známými z lidových mýtů a pověstí. Modroočka bude muset mnoho obětovat, aby Jana osvobodila ze zajetí ve městě Tangeru...
Ale teď jsem většinu času mimo Prahu, a tak se bude v románu naplno pokračovat až po prázdninách.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode