Podle vašich dopisů vím, že mnozí jste si oblíbili můj "utajený" fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ, který jsem původně umisťoval v této rubrice na pokračování. Mnozí si ho několikrát přečetli, někteří dokonce i vytiskli na vlastní tiskárně. Dnes mám pro všechny přívržence mladého strážce Jana, prostořekého trpaslíka Gnóma, slepé Modroočky a dívenky Myšky dobrou zprávu - ROMÁN SEKERA STRÁŽCŮ PRÁVĚ VYCHÁZÍ !!!!!

 Kniha vyšla jako první titul nového nakladatelství Černý drak. Můžete ji hledat v knihkupectvích nebo objednat na adrese:

www.cernydrak.eu/

www.cbdb.cz/kniha-168352-sekera-strazcu

A PRVNÍ VELMI HEZKÁ RECENZE V KLUBU KNIHOMOLŮ!

Další skvělá recenze v časopise FANZINE pod názvem "Putování za vykoupením"

V internetovém časopise SARDEN

 

Gnómova přísloví

28.10.2016 12:01

filmový trailer k románu Sekera strážců

Kolega Jiří Jerry Fišar vytvořil pro můj román velmi působivý filmový trailer: Podívat se na něj můžete ZDE
18.01.2016 21:47

MALÁ UKÁZKA Z CHYSTANÉHO ROMÁNU

Světlo v kapli náhle pohaslo. To měsíc se skryl za věží – a pak po jejím válcovém těle projel stříbrný blesk. Puklina se rozzářila. Osamělý paprsek letěl jak jiskřivý šíp a dotkl se rozšklebené masky v okně. Z úst kamenného skřeta vystříkl proud světla.    V tu chvíli se temnoty kolem...
15.04.2010 16:42

PRVNÍ SBÍRKA TRPASLIČÍCH PŘÍSLOVÍ

         První sbírka trpasličích přísloví       Sestavená učeným Gnómem       a konzultovaná se starým Kručinkou pod Třetí borovicí.      Když vynecháš kus příběhu, spadneš do...

Diskusní téma: Román Sekera strážců

Datum 23.03.2009
Vložil Jana
Titulek Mystický sen

Ten příběh je zvláštní; snad je to trochu fantasy a trochu lidová pohádka, ale hlavně je to jakýsi mystický sen, možná vyprávění o pocitech a různých pokušeních dospívání, taková obrazná cesta nástrahami života. Tahle scéna mi něčím připomněla Bulgakova a jeho román Mistr a Markétka. Možná tím letem na čarodějnický sabat, který je u Bulgakova prožívaný trochu podobně.

Datum 15.03.2009
Vložil Sally
Titulek moc pěkné

Přečetla jsem na jeden zátah všech šest dílů, moc se mi líbí a jsem zvědavá, jak bude příběh Jana pokračovat dál.
Líbí se mi zapojení bájných bytostí a lidových pověr.
Dobře se bavím nad některými hláškami Gnóma, trpasličí moudrosloví je úžasné :-)

Datum 16.03.2009
Vložil otomat
Titulek Re: moc pěkné

Jako speciální příloha tohoto románu vyjde "Velká sbírka trpasličích přísloví, sestavená učeným Gnómem a lektorovaná starým Kručinkou pod Sedmou borovicí".

Datum 16.03.2009
Vložil Sally
Titulek Re: Re: moc pěkné

Tak na ta trpasličí přísloví se už moc těším :-)

Datum 09.03.2009
Vložil Hledač
Titulek Fantasy trochu jinak

Líbí se mi samozřejmost toho světa, kde jsou lidové pověsti realitou, nad kterou se nikdo nepozastaví. Možná je to méně akční, než jsme zvyklý, spíš pocitové a "náladotvorné". Což je fajn. Ta atmosféra "lidových vánoc" je krásná! Jsem zvědav, co se z toho vyvine dál!

Datum 09.03.2009
Vložil Otomar
Titulek Re: Fantasy trochu jinak

Díky za pochvalu. Mohu slíbit, že akční, bojové či téměř hororové scény se v mém příběhu také objeví! Ale máte pravdu, nejdůležitější je tady atmosféra a způsob vnímání dospívajícího kluka, který se poprvé vydává na objevnou cestu mimo rodnou Chalupu.

Datum 03.03.2009
Vložil Scorpi
Titulek Nemám rád

Nemám rád tyhle otevřené konce. A pak se v dálce se něco pohnulo... Zase z toho v noci neusnu:-(. Ale jinak opravdu skvělá kapitola. Něco málo odpovědí, ale ještě více otázek.
Hodně se mi líbí ta pohádkovost, kdy jeleni toho moc nenamluví a kameny mají toulavou povahu. Dává to příběhu zvláštní nádeh, ani nevím jak to popsat.

Datum 03.03.2009
Vložil Scorpi
Titulek Už se těším:)

Už se těším:)

Datum 02.03.2009
Vložil Scorpi
Titulek Ó

Ó, vypadá to zajímavě, doufám, že bude pokračování. Oparavdu hodně pokračování. Už dlouho jsem nemohl najít, nějakou dlohou ryzí fantasy, bez nějakých zbytečností, která by se takhle skvěle četla.
Snad jen jedna taková malá výtky, zdálo se mi , že kořenářka reagovala poněkud mírně, když Jen rozlil duši své matky. Připadala mi jako taková rázná babizna, ale když viděla,c o udělal, tak takové to: příště to nedělej, nebo bude zle, teď se mi to nechce vysvětlovat, mi přijde málo. Ale jinak opravdu skvělé, doufám, že se to rozjede:D

Datum 02.03.2009
Vložil Otomar
Titulek Re: Ó

Díky za reakci. Velice mě zajímají názory vás čtenářů na tenhle román! Ano, Scorpi, opravdu se to rozjede a pokračování bude hodně. Jan zažije mnoho dramatických a děsivých příhod, než dokáže nakonec odčinit své provinění. I když - míra toho provinění je diskutabilní. Stará čarodějnice ví, že se naplňuje dávno předpovězený osud - svými slovy to trochu naznačuje. Je z toho zdrcena, protože oběti budou velké; proto víc než zloba u ní převažuje smutek. Ale to všechno se časem víc vyjasní. Chtěl bych dvakrát týdně přidat jednu kapitolu, takže Scorpi, i vy ostatní, se můžete těšit :-)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode